• Home
  • Ogłoszenia
  • Oferta pracy na stanowisko: Elektromonter Oczyszczalni Ścieków

Poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter Oczyszczalni Ścieków

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • praca związana z obsługą i nadzorem urządzeń energetycznych oczyszczalni
  • wykonywanie prac instalacyjno-remontowych oraz konserwacyjno-naprawczych urządzeń  oczyszczalni
  • przeprowadzanie podstawowych pomiarów elektrycznych instalacji i urządzeń w celu diagnozowania ich stanu technicznego
  • gotowość do pracy zmianowej

Wykształcenie:

  • min. wykształcenie zawodowe

Szczególne uprawnienia/dodatkowe kwalifikacje:

  • aktualne uprawnienia SEP(E)

Doświadczenie w danej dziedzinie:

  • min 1 rok na stanowisku elektromontera lub na podobnym stanowisku elektromechanika

Wymagane kompetencje i wiedza zawodowa:

  • manualne,
  • zręcznościowe,
  • dobry poziom wiedzy zawodowej,
  • samodzielność,
  • organizacja pracy,
  • współpraca w zespole,
  • dokładność,
  • rzetelność dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych

Klauzula informacyjna – rekrutacja

Back to top