• Home
  • Ogłoszenia
  • Oferta pracy na stanowisko: Monter sieci wodociągowej – kierowca

Poszukujemy osoby na stanowisko: Monter sieci wodociągowej – kierowca

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • Praca przy usuwaniu awarii i wymianie sieci i armatury wodociągowej,
  • Wykonywanie prac ziemno-montażowo-instalacyjnych
  • Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Dyspozycyjność
  • Kierowanie pojazdem do 3,5 t.

Wykształcenie:

  • min. wykształcenie zawodowe

Szczególne uprawnienia/dodatkowe kwalifikacje:

  • Posiadane uprawnienia na koparko-ładowarkach lub koparkach jednonaczyniowych klasy I, II, III
  • posiadane prawo jazdy kat. B
  • Posiadane prawo jazdy kat. C
  • Posiadane prawo jazdy kat. C+E

Doświadczenie:

  • min 1 rok na stanowisku montera sieci wodociągowej lub na podobnym stanowisku

Wymagane kompetencje i wiedza zawodowa:

  • Manualne, zręcznościowe, dobry poziom wiedzy zawodowej, samodzielność, organizacja pracy, współpraca w zespole, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych

Klauzula informacyjna – rekrutacja

Back to top