Rozważne i oszczędne korzystanie z wody

Drodzy mieszkańcy Gminy Zawiercie Zarząd Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu, zwraca się z ogromną prośbą do mieszkańców Gminy Zawiercie

Rozpoczęcie budowy wodociągu rozdzielczego

Zgodnie z planem w dniu 13.6.2022 r. rozpoczęliśmy budowę wodociągu rozdzielczego DN 350 w ul. Stary Rynek.

Kondolencje

Wizyta uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu

W ramach zajęć przyrodniczych w dniu 9 czerwca Oczyszczalnię Ścieków odwiedzili uczniowie z klas siódmej i ósmej Szkoły Podstawowej/Szkoły Specjalnej w Zawierciu.

Utrudnienia zw. z budową wodociągu rozdzielczego w ul. Stary Rynek

Informujemy, ze w dniach 13.06.2022 – 24.06.2022 w godzinach 18:00 – 6:00 będą prowadzone prace ziemne polegające na budowie wodociągu DN 350 w ulicy Stary Rynek w związku z realizacja inwestycji pt. “Budowa wodociągu rozdzielczego DN 350 od ul. Zachodniej do stacji pomp przy ul. Stary Rynek”.

Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Widnej

Została zakończona budowa kanalizacji sanitarnej PVC 200 wraz z przyłączami PVC 160 w ul. Widnej w Zawierciu.

Informacja dla wspólników RPWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu

Informacja dla wspólników

Pomagamy Ukrainie

Tir w całości wypełniony wodą – ponad 45 tys. butelek! To odpowiedź firm wodociągowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Wodociągowców Województwa Śląskiego na apel Mocnej Fundacji o pomoc w zbiórce wody dla Ukrainy.

Budowa kanału do alternatywnego transportu ścieków na Oczyszczalni Ścieków – cd.

Trwają prace modernizacyjno-remontowe na oczyszczalni ścieków komunalnych w Zawierciu. Obecnie prowadzone są wykopy pod koryto żelbetowe oraz rury GRP do alternatywnego transportu ścieków po osadnikach wstępnych.

Budowa kanału do alternatywnego transportu ścieków na Oczyszczalni Ścieków

Od kilku dni na terenie oczyszczalni ścieków komunalnych w Zawierciu trwają prace modernizacyjno-remontowe. Przedmiotem modernizacji jest budowa kanału do alternatywnego transportu ścieków po osadnikach wstępnych. Remont będzie polegał na wymianie na nowe koryta odpływowego ścieków po komorach biologicznej defosfatacji.

Budowa wodociągu rozdzielczego od ul. Zachodniej do Stacji Pomp przy ul. Stary Rynek

Trwa budowa wodociągu rozdzielczego od ul. Zachodniej do Stacji Pomp przy ul. Stary Rynek. W bieżącym miesiącu zabudowano Stalową rurę osłonową DN 500  pod drogą wojewódzką w ul. Rolniczej o długości 30mb wraz z montażem rury roboczej  DN 350. Budowany wodociąg wykonywany jest w nowej technologii z żeliwa sferoidalnego.

Oferta pracy

ELEKTROMONTER ZAKŁADOWY

Back to top
Skip to content