Zakończenie przebudowy wodociągu rozdzielczego w ul. Nad Wartą

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje o zakończeniu inwestycji polegającej na przebudowie wodociągu rozdzielczego wraz z przyłączami w ul. Nad Wartą. Wykonano 520m wodociągu z rur PE 125RC; DZ 125mm. Zamontowano 3 hydranty. Wykonano 31 szt. przyłączy wodociągowych o całkowitej długości 190mb.

100 Wpływowych Kobiet Województwa Śląskiego

“Sukces smakuje lepiej, gdy osiągany jest z zespołem” Katarzyna Stachowicz  

Remont i modernizacja zagęszczacza grawitacyjnego

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu wykonało samodzielnie remont i modernizację zagęszczacza grawitacyjnego nr 2 na Oczyszczalni Ścieków przy ul. Włodowskiej 21. Zakres wykonanych prac: Wyczyszczenie zbiornika Naprawa uszkodzonych odciągów stabilizacyjnych Czyszczenie konstrukcji mieszadła Wymiana instalacji elektrycznej zagęszczacza wraz z całkowitą modernizacją szafy sterowniczej Remont przekładni teleskopu wód nadosadowych […]

Zakończenie przebudowy wodociągu rozdzielczego w ul. Piłsudskiego

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje o zakończeniu inwestycji polegającej na przebudowie wodociągu rozdzielczego wraz z przyłączami w ul. Piłsudskiego. Wykorzystując metodę przewiertów sterowanych ułożono 650 mb sieci wodociągowej z rur PE 100RC; DZ 125mm oraz 25 szt. przyłączy wodociągowych o łącznej długości 251 mb . Zabudowano również nowe 3 hydranty przeciwpożarowe.

X Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna

X OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA  NAUKOWO-TECHNICZNA – Aktualne zagadnienia w uzdatnianiu i dystrybucji wody, której organizatorem była Politechnika Śląska w Gliwicach, odbyła się w dniach 22-23.04.2021 r.

Oferta pracy na stanowisko: Elektromonter Oczyszczalni Ścieków

Poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter Oczyszczalni Ścieków

Światowy Dzień Wody 2021 – doceniajmy ją każdego dnia

Światowy Dzień Wody to istotne wydarzenie dla każdego mieszkańca Ziemi. Ustanowione w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ ma na celu podkreślić znaczenie wpływu prawidłowej gospodarki wodnej na kondycję gospodarczą i społeczną otaczającego nas świata.

„Moja Woda” 2.0 – weź 5000 zł i oszczędzaj wodę

Program NFOŚiGW związany z przydomowymi instalacjami zatrzymującymi wody opadowe i roztopowe. 22 marca 2021 roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „ Moja Woda”.

Oferta pracy na stanowisko: Monter sieci wodociągowej – kierowca

Poszukujemy osoby na stanowisko: Monter sieci wodociągowej – kierowca

Wywóz nieczystości ciekłych

Informujemy, że RPWiK Sp. z o.o. w Zawierciu oferuje: najtańszy wywóz nieczystości ciekłych beczką asenizacyjną na terenie Gminy Zawiercie. Konkurencyjne ceny. Zamówienia można składać pod numerem telefonu 32 67 222 75 wew. 15  

Informacja dla Wspólników RPWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 31 marca 2020 r. termin zatwierdzenia Sprawozdania Finansowego został przedłużony o 3 miesiące, tj. do 30 września 2020 r.

Back to top
Skip to content