ELEKTROMONTER ZAKŁADOWY

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • wykonywanie i konserwacja instalacji elektrycznej wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • obsługa i rozbudowa automatycznych systemów sterowania ujęć wody i przepompowni ścieków

Wykształcenie:

  • min. wykształcenie zawodowe

Szczególne uprawnienia/dodatkowe kwalifikacje:

  • aktualne uprawnienia SEP(E)
  • posiadane prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w danej dziedzinie:

  • min. 1 rok na stanowisku elektromontera lub na podobnym stanowisku

Wymagane kompetencje i wiedza zawodowa:

  • manualne,
  • zręcznościowe,
  • dobry poziom wiedzy zawodowej,
  • samodzielność,
  • organizacja pracy,
  • współpraca w zespole,
  • dokładność,
  • rzetelność dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Klauzula informacyjna – rekrutacja

W składanym CV prosimy o zawarcie informacji:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest RPWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu , 42-400 Zawiercie ul. 11 Listopada 2  moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Back to top